Oni są wśród nas

Niektórzy twierdzą że obserwują nas od zawsze. Że kierowali naszym rozwojem. Pomagali budować piramidy. Ich obecność widać w kręgach w zbożu i naskalnych malowidłach. Wielu jest takich, którzy ich widzieli. Takich którzy byli przez nich uprowadzeni. Obywatele świata żyją w przekonaniu że to bujdy i opowieści szaleńców ale wy wiecie że jest inaczej. Raporty wojskowe, udane strącenia latających spodków i badania, które prowadzicie dają jednoznaczną odpowiedź. Pozaziemskie formy życia istnieją. Nie wiecie tylko czego od nas chcą. Skala porwań i działań obcych na naszej planecie, a przez to kryzysów zwiększa się znacząco. Jest rok 2020 i nie możecie już dłużej czekać. Musicie działać.

Założenia

Gra strategiczna Watch The Skies pozwala graczom wcielić się w przywódców państw którzy będą rządzić w czasie kryzysu wywołanego masowym pojawieniem się niezidentyfikowanych obiektów latających na całym świecie. Gracze będą podzieleni na czteroosobowe drużyny. Każda składa się z premiera, dowódcy wojskowego, dyplomaty i naukowca. Sama gra jest podzielona na tury. Gracze jako drużyna będą otrzymywać informacje co wydarzyło się na świecie,  planować swoje posunięcia, zarządzać surowcami itp. Po tym nastąpi czas gdy gracze z różnych drużyn będą wykonywać zaplanowane działania. Negocjować w ONZ, przesuwać wojska  i prowadzić badania naukowe. Zadaniem graczy jest rozwijać swoje Państwa, dowiedzieć się czego chcą obcy i ostatecznie zadecydować o losie ludzkości.

Gra jest na styku larpa z grą strategiczną. Czerpie wiele z gier planszowych i gier w zarządzanie kryzysem. Wymaga od graczy współpracy i dialogu, gdyż tylko w ten sposób mogą osiągnąć wspólny cel.

Szczegóły:

Ilość graczy: 30-40

Czas Trwania: 6 godzin

cena: 85 zł / osoba

Dostępne terminy

Kup Bilet